Změna velikosti písma

Úvod > Info pro rodiče > Aktuality

Aktuality

Na základě pozitivního nálezu při testování na COVID-19 byla Krajskou hygienickou stanicí Jihočeského kraje nařízena karanténa jedné ze tříd mateřské školy. Rodiče mají povinnost kontaktovat praktického lékaře pro děti a dorost a sdělit mu, že jeho dítě přišlo do kontaktu s pozitivní osobou a byla mu nařízena domácí karanténa, jejíž délka trvá 14 dní - tj. do 5.5. 2021 včetně a domluvit si další postup pro absolvování potřebného kontrolního PCR testu na konci příštího týdne.

Informace pro rodiče předškoláků

Vážení rodiče, na základě vytvoření harmonogramu bylo Vašemu dítěti přiděleno číslo a čas testování, které Vám bylo zasláno SMS zprávou viz. odkaz níže.

Pořadová tabulka na časy testování

Testování bude probíhat každé pondělí a čtvrtek. Ve dnech testování dodržujte prosím, Vám vyhrazený čas.

V případě, že v den testování dítě nebude přítomno v MŠ, musí rodič nahlásit, kdy přijde, aby bylo zajištěno náhradní testování.

Jako rodič máte možnost svému dítěti provést, na místě, výtěr z nosu. Přikládáme "Instruktážní video".

Jak správně postupovat při samotestování antigenním testem - YouTube

Žádáme, aby děti a rodiče měli při příchodu do MŠ nasazenou roušku a respirátor.

Žádáme rodiče, aby vybavili děti 2 čistými rouškami (v podepsaném sáčku) pro případ potřeby.

Děti budou trávit nejvíce času venku, prosíme o vhodné oblečení a obuv.

Kontrolní seznam příznaků COVID - 19 u dětí viz. níže.

Příznaky COVID - 19

V pondělí se na Vás budeme moc těšit.

MŠ Bavorov promíjí úplatu za předškolní vzdělávání za měsíc březen 2021.

Rodičům, kteří již školné za měsíc březen uhradili, bude tato platba započítána jako úhrada za prázdninové měsíce. (červenec, srpen 2021).

Rodiče, kteří mají zřízený trvalý příkaz pro platbu školného žádáme, aby poslední platba odešla v červnu a další příkaz si nastavili od září 2021 !!!

Tvoření ke Dni matek

Chystáme překvapení pro maminky ke Dni matek. Nabízíme dětem, které v současné době do MŠ nemohou, možnost si dárek vyrobit. V případě zájmu, nás do 16.4. 2021 kontaktujte (potřeba vytvoření časového harmonogramu). Vybíráme 50,- Kč.

Publikováno 15. 4. 2021 7:44

Obnovení provozu pro předškolní děti

Vážení, rodiče, určitě již víte, že od 12.4. 2021 se obnovuje provoz mateřských škol pro předškolní děti. Pro zajištění všeho potřebného Vás prosíme o spolupráci. Potvrďte účast Vašeho dítěte v mateřské škole (e-mail, telefonicky,..) a nezapomeňte si ve školní jídelně přihlásit stravu.

Publikováno 7. 4. 2021 16:11

Informace ke školnému.

Publikováno 26. 3. 2021 7:16

Prominutí úplaty za březen 2021

Publikováno 26. 3. 2021 6:53

Informace pro rodiče předškoláků

Vážení rodiče předškoláků, věnujte, prosím, pozornost sekci: "Informace pro rodiče - Pracovní aktivity pro naše děti"- zde najdete informace týkající se distančního vzdělávání. Sledujte prosím nadále naše webové stránky, které budou průběžně doplňovány o nové informace. Děkujeme.

Publikováno 2. 3. 2021 15:10

Distanční vzdělávání předškolních dětí

Předškolní děti jsou povinny se účastnit distančního vzdělávání. Distanční vzdělávání v naší MŠ  pro předškoláky připravují paní učitelky a probíhá:

Publikováno 2. 3. 2021 14:30

Vystavení potvrzení o úhradě školného za rok 2020

Vážení rodiče, pokud budete žadat o vystavení potvrzení o úhradě školného za loňský rok, nahlašte tuto skutečnost při předávání dítěte do MŠ nebo paní učitelce.

Publikováno 14. 1. 2021 6:06

Informace týkající se akcí MŠ

Vzhledem k současné situaci a potřebě minimalizovat větší seskupení dětí, se nebude vytvářet ucelený program. Akce budou realizovány podle aktuální epidemiologické situace a rodiče budou průběžně informováni.

Publikováno 24. 9. 2020 6:23

Provozní podmínky školy v době COVID -19

Žádáme rodiče, aby si ve složce Dokumenty prostudovali "Provozní podmínky Mateřské školy Bavorov v době COVID - 19".

Publikováno 8. 5. 2020 19:22