Změna velikosti písma

Úvod > Info pro rodiče > Aktuality

Co bychom měli vědět

Kontrolní seznam příznaků COVID - 19 u dětí viz. níže.

Příznaky COVID - 19

Zvířátka v zimě - pracovní aktivity

Vážení rodiče, v sekci "Informace pro rodiče" máte pracovní aktivity pro Vaše děti. Prosíme o vypracování a přinesení ke kontrole. Děkujeme

Publikováno 23. 1. 2022 17:34

Omezení provozu mateřské školy

Vážení rodiče, vzhledem k aktuální situaci v naší MŠ - chybějící personál (nemoc, karanténa) Vás tímto prosíme o pomoc a vstřícnost. Prosíme rodiče, kteří mají možnost si nechat dítě doma - maminka na mateřské dovolené, prarodiče - aby v tomto a příštím týdnu tak učinili.

Publikováno 23. 1. 2022 13:15

Informace ke stravnému - cena neodhlášených obědů

Vážení rodiče, věnujte prosím pozornost následujícím informacím.

Publikováno 2. 1. 2022 18:43

Důležité upozornění ze školní jídelny

Vážení rodiče, pro nemoc vedoucí školní jídelny je až do odvolání omezen provoz kanceláře ŠJ. Během následujících dní nebude možné přijímat v kanceláři nezaúčtované platby, řešit ohlášky aj. Pro přihlašování a odhlašování stravy využívejte systém Strava.cz!

Publikováno 2. 1. 2022 17:48

Vhodné oblečení

Vážení rodiče, určitě jste si všimli, že došlo k výrazné změně počasí, proto Vás žádáme o přiměřené oblečení pro dlouhý pobyt venku (rukavice, nepromokavá obuv, více vrstev oblečení). Děkujeme.

Publikováno 29. 11. 2021 20:04

Věnujte, prosím, pozornost této informaci

V případě, že dítě půjde po obědě, je nutností odhlásit odpolední svačinu.

Publikováno 24. 9. 2021 7:17

Věnujte prosím pozornost této informaci

V 1. den nemoci si mohou rodiče vyzvednou stravu do přineseného jídlonosiče. Z organizačních důvodů si lze oběd vyzvednout v časech 11:00 – 11:15 hod.

Publikováno 24. 9. 2021 7:00

Odhlašování a přihlašování stravy

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že ve školní jídelně došlo k personální změně, tímto Vás všechny žádáme, abyste si hlídali odhlašování a přihlašování stravy. Pokud nebude mít vaše dítě na daný den přihlášenou stravu, nebude do školky puštěno a bude s Vámi odcházet domů.

Publikováno 9. 7. 2021 6:53

Informace týkající se akcí MŠ

Vzhledem k současné situaci a potřebě minimalizovat větší seskupení dětí, se nebude vytvářet ucelený program. Akce budou realizovány podle aktuální epidemiologické situace a rodiče budou průběžně informováni.

Publikováno 24. 9. 2020 6:23