Změna velikosti písma

Úvod > Info pro rodiče > Aktuality

Sdělení rodičům nově přijatých dětí

Rozdělení nově přijatých dětí do tříd

Co bychom měli vědět

Kontrolní seznam příznaků COVID - 19 u dětí viz. níže.

Příznaky COVID - 19

Věnujte, prosím, pozornost této informaci

V případě, že dítě půjde po obědě, je nutností odhlásit odpolední svačinu.

Publikováno dnes v 7:17

Vhodné oblečení a obutí

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že se snažíme trávit většinu času venku, prosíme Vás, o vhodné oblečení a obutí vašeho dítěte. Více vrstev. Věci mějte řádně podepsané. Je nutností, pravidelně doplňovat batůžek s náhradním oblečením. Děkujeme

Publikováno dnes v 7:13

Věnujte prosím pozornost této informaci

V 1. den nemoci si mohou rodiče vyzvednou stravu do přineseného jídlonosiče. Z organizačních důvodů si lze oběd vyzvednout v časech 11:00 – 11:15 hod.

Publikováno dnes v 7:00

Informace ke stravování - přihlašování a odhlašování stravy

Vážení rodiče, věnujte, prosíme, zvýšenou pozornost k informacím ohledně přihlašování a odhlašování stravného dětí! viz. "Informace ke stravnému" - složka Stravování.

Publikováno 11. 8. 2021 5:18

Odhlašování a přihlašování stravy

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že ve školní jídelně došlo k personální změně, tímto Vás všechny žádáme, abyste si hlídali odhlašování a přihlašování stravy. Pokud nebude mít vaše dítě na daný den přihlášenou stravu, nebude do školky puštěno a bude s Vámi odcházet domů.

Publikováno 9. 7. 2021 6:53

Zrušení trvalého příkazu

Žádáme rodiče dětí, kteří byli zproštěni platby, aby si nezapomněli zrušit trvalý příkaz platby školného za červenec a srpen. Zároveň, aby ho nezapomněli od 1.9. 2021 zase obnovit. Děkujeme.

Publikováno 1. 7. 2021 10:32

Informace týkající se akcí MŠ

Vzhledem k současné situaci a potřebě minimalizovat větší seskupení dětí, se nebude vytvářet ucelený program. Akce budou realizovány podle aktuální epidemiologické situace a rodiče budou průběžně informováni.

Publikováno 24. 9. 2020 6:23